Miłośnik i pasjonat zdrowego stylu życia, racjonalnego odżywiania, aktywności fizycznej. Od ponad dziesięciu lat zgłębiający wiedzę dotyczącą szeroko pojętego odżywiania, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Zapalony kucharz i smakosz domowych słodyczy, uwielbiający eksperymentować w kuchni.


Od 2014 roku opracowuję przepisy na zdrowsze, mniej kaloryczne wersje popularnych dań i słodyczy z przyjaznym rozkładem makroskładników, które możesz wpisać w dowolny jadłospis i wcinać bez wyrzutów sumienia.

Fitslo to marka, którą rozwijam od 2016 roku, kiedy to wydałem mój pierwszy e-book kulinarny  pod tytułem „Fit Słodycze”. Był to  pierwszy dostępny i promowany w polskich social mediach e-book w pełni poświęcony zdrowszym wersjom słodyczy. Okazał się wielkim sukcesem i do dziś cieszy się bardzo dobrą opinią wśród dietetyków.

Moje e-booki posiada już kilkadziesiąt tysięcy osób. Recenzje i opinie możesz przeczytać na social mediach, blogach i stronach poświęconych zdrowemu odżywianiu.

Setki opinii oraz zdjęć z dań w wykonaniu posiadaczy e-booków znajdziesz również na instagramie 👇🤗

Mam na koncie dwanaście wydanych e-booków kulinarnych oraz poradnik poświęcony racjonalnej diecie i budowaniu optymalnych nawyków żywieniowych pod tytułem „Fit Inspiracje”. Dowiesz się z niego jak poprawnie przeprowadzić redukcję, zwiększyć poziom samoakceptacji i skutecznie rozprawić się z problemem objadania.

Masz pytania? Napisz do mnie:

    kontakt@fitslodycze.pl

      domaszzzzz

 

Menu