Krzysztof Domaszewski – miłośnik i pasjonat zdrowego stylu życia, racjonalnego odżywiania, aktywności fizycznej. Od ponad dziesięciu lat zgłębiający wiedzę dotyczącą szeroko pojętego odżywiania, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Zapalony kucharz i smakosz domowych słodyczy, uwielbiający eksperymentować w kuchni.


 

Od 2014 roku opracowuję przepisy na zdrowsze, mniej kaloryczne wersje popularnych dań i słodyczy, które możesz wcinać bez wyrzutów sumienia. W roku 2016  wydałem swój pierwszy e-book kulinarny  pod tytułem „Fit Słodycze”. Było to pierwsze opracowanie poświęcone zdrowym wersjom słodyczy promowane na łamach polskich mediów społecznościowych. Okazało się wielkim sukcesem i do dziś cieszy się bardzo dobrą opinią wśród dietetyków.

Moje e-booki posiada już kilkadziesiąt tysięcy osób. Recenzje możesz przeczytać na facebooku oraz na blogach i stronach poświęconych zdrowemu odżywianiu. Setki opinii oraz zdjęć z dań w wykonaniu zadowolonych właścicieli moich e-booków znajdziesz również na instagramie.

 

Masz pytania? Napisz do mnie:

    kontakt@fitslodycze.pl

      domaszzzzz

Menu